Nápověda

Jak přidat nový článek nebo pozvánku na akci?
Pošlete nám svůj článek nebo pozvánku na akci e-mailem na adresu redakce@bgcz.net

Pokud chcete přidat fotky nebo plakát, nezapomeňte je přiložit k mailu.

Doporučení a info pro fotky a plakáty:

  • Označte fotku (nebo napište do mailu její název), kterou chcete jako titulní k Vašemu příspěvku. Náhled fotky z originálu ořízne náš systém automaticky a neumíme to ovlivnit. Doporučujeme tedy titulní fotku posílat v poměru stran a velikosti 400x250px
  • 12 fotek je maximum (ve výjimečných případech se předem domluvte mailem na větším množství)
  • 1 fotka nesmí přesáhnout velikost 1 MB
Jak na inzeráty? Přidat nový, upravovat svoje inzeráty atd.

Změna od 13.1.2021: Začaly se nám v inzerci objevovat spamy. Proto je nyní nutné být pro zadání nového inzerátu přihlášen.

Inzeráty je možné zadávat po přihlášení z odkazu Přidat nový inzerát.

Všechny své inzeráty můžete editovat a mazat po přihlášení na jednom místě: Spravovat moje inzeráty.

Platnost inzerátu je nastavena automaticky na 45 dnů a je možné zadávat cenu v českých korunách. Pokud chcete zadat cenu v jiné měně, nezadávejte žádnou cenu a napište ji do textu inzerátu.

Je dobré zadat co nejvíce údajů. Např. nepovinnou kategorii. Zvýšíte tím relevantnost inzerátu a šance na jeho dohledání potenciálními zájemci.

Co znamená přeškrtnutý odkaz?
Náš systém má spoustu vychytávek. Například průběžně kontroluje platnost odkazů v článcích a ostatních stránkách. Pokud najde nefunkční odkaz, označí ho přeškrtnutím. Redakce tak má v ruce nástroj, kterým snadno odstraní např. nefunkční odkazy ze seznamů kapel a festivalů.

A proto doporučujeme kapelám a pořadatelům, aby nás o případných změnách odkazů na své stránky včas informovali! Údržbu nefunkčních odkazů budeme provádět průběžně, systém nás na ně sám upozorní!