Zveme všechny na jubilejní 40. ročník druhého nejstaršího evropského BG festivalu, který proběhne tradičně první víkend v září v malé vesničce Borovany v okrese Tachov.

Program je letos dvoudenní, máme pro vás připraveno celkem 19 výborných a oblíbených kapel včetně dvou speciálních hostů.

V pátek vystoupí výběr zkušených kapel ze západu Čech a program zakončí vynikající Michal Tučný Revival Plzeň. V sobotu pak zahrají špičkové, nejzasloužilejší a nejoblíbenější kapely minulých ročníků a navíc speciální host Marko Čermák s Paběrky!

Jamovat se jako vždy bude nepřetržitě od pátku do neděle na více místech na chalupě, na dvoře, v restauraci i v kiosku u rybníka, občerstvení je zajištěno rovněž non-stop od pátku do neděle, parkování i stanování zdarma přímo na návsi i v přilehlém okolí. Houbaři si mohou zpříjemnit víkend v okolních na houby bohatých lesích.

Kde: Borovany, okres Tachov
Kdy: v pátek 4. září 2020 a v sobotu 5. září 2020

Zahrají vám:

V pátek 4. 9. 2020 od 18:00 do 24:00 hod.

Voraři
High Grass
Ch.B.Q.
SoVS
Album
Michal Tučný Revival Plzeň

V sobotu 5. 9. 2020 od 12:00 do 24:00 hod.

Větráci
Nová Sekce
Womacklee
BG Cwrkot
Blue Gate
Modrotisk
Hary Phill Band
Milkeaters
Paběrky Marko Čermáka
COP
Fámy
Goodwill
Sunny Side

Spojení autem: z Plzně po dálnici D5 směr Rozvadov, Exit 119 Benešovice, za obcí Skviřín (před Borem u Tachova) odbočit vlevo na Horšovský Týn, pak první odbočka vlevo, cesta dál bude značena. Nemůžete to minout, silnice ve vsi končí a dál nevede !

Spojení busem, vlakem, stopem: dle IDOSu v pátek v 16:20 pojede z autobusového nádraží v Boru přímý bus do Borovan. V sobotu jezdí jediný přímý spěšný vlak „Český les“ z Plzně v 8:12 přes Stříbro (8:42) do zastávky Holostřevy (9:02), ze které je to pěšky asi 2,5 km lesem po neturisticky značené cestě do Borovan (cesta bude značena fleky žlutým sprejem). Další možností je dojet vlakem do Boru, poté dojít asi 2,5km po silnici č. 200 směr Horšovský Týn ke křižovatce směr Kosov a Borovany a odtud si na zbývající 4,5km stopnout nějakého BG fandu mířícího do Borovan.

Plakát, spojení do Borovan (okres Tachov), fotky a další info na www.bgmarathon.cz

Kontakt: Jaroslav „Fugas“ Uhlík / bgmarathon@seznam.cz