Bluegrassová skupina G-runs ‘n Roses zahraje v Radničním minipivovaru… Po roční odmlce se znovuzrodila bluegrassová skupina G-runs ‘n Roses. V sobotu 1. října 2022 budete mít možnost ji vidět a slyšet v Radničním minipivovaru v Jihlavě.

Skupina G-runs ‘n Roses vznikla v roce 2006 v Lukách nad Jihlavou a zahrála už na mnoha pódiích a festivalech nejen v České Republice, ale po celé Evropě. V roce 2010 vyhrála Mezinárodní Portu v Ústí nad Labem a v letech 2010 a 2016 si vysloužila titul Evropské bluegrassové skupiny roku na prestižním festivalu ve francouzském La Roche sur Foron.

V nové sestavě zůstávají dlouholetý mandolinista skupiny, Milan Marek z Prahy a původně holandský frontman Ralph Schut, který hraje na banjo a je hlavním zpěvákem kapely. Novými členy se stali basista Christopher Schut, houslista Peter Burza a kytarista Vlado Križan.

Christopher Schut je na Jihlavsku známý z holandské rock-n-rollové skupiny Holy Water a je velmi všestranným muzikantem. Kromě hry na elektrickou kytaru, bicí a basu je autorem výborných písní a skvělým zvukařem.

Peter Burza je mladším bratrem zakládajícího člena kapela Martina Burzy, kterého v kapele považovali za nenahraditelného. Mýlili se, protože míra talentu je u obou bratrů z Partizánského (SK) stejně velká. Petra si kapela hýčká, protože dalšího bratra údajně nemají.

O skvělé hře Vladimíra Križana z Malej Máči (SK) kapela věděla už dávno a k její velké radosti se také velmi rychle projevil jako skutečný srdcař, který bezvadně zapadá do party jak lidsky, tak hudebně.

Kapela se chce s vámi podílet o nově nabitou energii a zve vás na své první vystoupení po roční pauze v jihlavském radničním pivovaru (Radniční minipivovar a pivnice, Masarykovo náměstí 66/67, Jihlava), které se uskuteční v sobotu 1. října 2022 od 19.00 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Vzhledem k omezené kapacitě salonku bude určitě dobré si místo předem rezervovat formou SMS na čísle 737 580 679.

G-runs ‚n Roses
Hard-driving Bluegrass
www.g-runs.com