Přátelé dobré muziky, za Bluegrassovou asociaci ČR Vám přeju všechno modré v roce 2024!

Bluegrassové listy a členství

Před Vánocemi vyšlo poslední číslo Bluegrassových listů roku 2023, což je čtvrtletně vydávaný tištěný (!) časopis, který informuje o dění na naší i zahraniční bluegrassové scéně. Členové BAČR jej našli ve svých schránkách a pokud byste tam chtěli najít první číslo letošních BL, nezapomeňte si zřídit nebo obnovit členství. Stojí to zhruba stejně jako lístek na koncert, budete za to celý rok v obraze, dostanete slevu na Banjo Jamboree a další benefity a v neposlední řadě tím pomáháte rozkvětu naší milé bluegrassovou komunity! Více na webu bacr.cz/clenstvi.php.

 

Pokud se členem BAČR stát nechcete, můžete si BL obstarat nově také zakoupením ročního předplatného a to na eshop.bacr.cz/bluegrassove-listy-2024

Banjo Jamboree

V letošním roce pro vás chystáme již 52. ročník nejstaršího evropského bluegrassového festivalu Banjo Jamboree 🪕. Vstupenku na něj můžete pořídit sobě či svým blízkým jako dárek už teď v eshopu BAČR.

Chtěli byste být součástí pořadatelského týmu? Aktuálně hledáme:
• někoho, kdo vypomůže s koordinací příprav a úklidu areálu čáslavského letního kina (ideálně tedy někdo z okolí)
• nadšeného střihače videí, který by uměl upravit nahrávky z posledních několika Banjo Jamboree do sledovatelného tvaru.
Více informací sdělíme emailem (petr.brandejs@bacr.cz). Pokud víte o někom, kdo by se k takové spolupráci hodil, dejte nám prosím vědět!

Virtuální předkolo Banjo Jamboree

Novinkou chystaného 52. ročníku Banjo Jamboree bude obnovení tzv. předkola. Uskuteční se virtuální formou, což umožní účast každé bluegrassové kapele, která o to projeví zájem. Všechna vystoupení budou moci příznivci sledovat online. Vítězná skupina dostane prostor v hlavním programu Banjo Jamboree 2024 a dalších akcích, ale už samotná účast v předkole bude znamenat možnost získat nové fanoušky kdekoliv po světě! O detailech virtuálního předkola se dozvíte v průběhu ledna na webu bacr.cz a na sociálních sítích BAČR (Facebook, Instagram).