Nová skupina Who’s Your Daddy spustila své stránky na adrese www.whosyourdaddybluegrass.com. Najdete na nich informace o kapele, jejích členech (kterými jsou Martin Vitásek, Zdeněk Roh, Henrich Novák, Vlado Križan a Erik Banič), videa, fotky, koncerty a nějaké novinky z kapelního i okolního dění.

Další aktivitou dobristy Henricha Nováka je cestovní agentura Resotravel, která nabízí zájemcům zejména z řad bluegrassových fanoušků asistované zájezdy do Spojených států.

Letos na podzim to budou zatím dva okruhy, jeden na východním a druhý na západním pobřeží. Spojitost s kapelou Who’s Your Daddy je zřejmá, do prosluněné Kalifornie si zaletíte s Henrichem a do Nashvillu, Rosine, Owensbora a dalších důležitých míst východu USA vás doprovodí Zdeněk Roh. Na příští rok se plánuje též zájezd do Colorada u příležitosti festivalu v Telluride.

Podrobnosti najdete na nové stránce www.resotravel.sk, kontaktovat můžete přímo Henricha na adrese resotravel@gmail.com a rozhodně je ve vašem zájmu neotálet při rozhodování se, zda cestovat s agenturou Resotravel.

Deadline podzimních zájezdů je v květnu (kvůli ceně a dostupnosti letenek) a ideální počet cestujících na zájezd je mezi šesti až jedenácti lidmi.

Zdeněk Roh