Vážení a milí přátelé, prosincovou Čapek show jsme natočili jako dárek pro vás, je plná vánočního bluegrassu a povídání se skvělým banjistou Tony Trischkou. Pokud jste nestihli vysílání na Country radiu, můžete si jej (jako i jiné díly) pustit na Youtube. Vánoční díl najdete zde.

Pokud chcete k Vánocům udělat dobrý skutek, podpořte náš nadační fond, který pomáhá talentovaným mladým hudebníkům. Každý, kdo na účet 102500102/2010 pošle alespoň 250,-Kč, dostane od nás samolepku nadace s nápisem „Podporuji Bluegrass!“. Vše o Nadačním fondu Rosti a Ivy Čapkových (i o právě probíhajícím výběru účastníka BG workshopu v USA, kterému zaplatíme studium, letenku i ubytování) najdete na www.capek.us

Přemýšlíte, jak obdarovat vaše blízké, kteří mají hudbu rádi? Máme pro vás pár tipů:
Aktivní muzikanti ocení trsátka a palce Bluechip, se kterými hrají Ti nejlepší. U nás koupíte celý sortiment, jsme oficiálními distributory trsátek Bluechip Picks.
Pokud ještě nemáte CD Doyle Lawson & Quicksilver, které se nahrávalo na našem koncertě v Praze, bylo nominováno na Grammy a vyhlášeno jako nejlepší bluegrassové album roku 2020, máme je pro vás také.
Přejeme Vám krásné svátky a vše nejlepší do roku 2024 – samozřejmě s muzikou a především s bluegrassem!

Rosťa a Iva Čapkovi