Povedl se upgrade, stálo mi to 14 dní života :-), ale ještě stále pokračuje ladění. Jaké změny tedy potkaly tento web do této chvíle?

Nová verze přináší více možností nebo výhod především pro registrované čtenáře a nové funkce:

Fotogalerie – přestáváme využívat galerii na staré adrese a spouštíme novou. Ta je integrována přímo do systému a nabízí tak možnost registrovaným čtenářům zadat novou galerii. Množství povolených galerií pro jednoho čtenáře a další podrobnosti budeme řešit za provozu.

Problém spamu v současnosti už řeší antispamová ochrana, která převádí normální formát mailu ( jmeno@domena.cz ) na chráněný tvar ( jmeno[zavinac]domena.cz ). To by mělo zabránit robotům sesbírání mailových adres a následnému rozesílání nevyžádané pošty na tyto adresy.

Identifikace přihlášeného čtenáře – pokud je čtenář přihlášen a napíše komentář, bude systémem „dosvědčena“ jeho totožnost. Tím se eliminuje možnost podvržení komentáře pod jménem registrovaného čtenáře.

Komentáře v článku – po otevření celého znění článku se pod ním zobrazí rovnou jeho komentáře. Konec „Long Way“ ke komentářům.

Také přestáváme používat krátkou verzi článků. Tyto krátké články, které se zobrazovali jen na titulní straně ve své plné velikosti (nešlo kliknout na „Celý článek…“) byly ochuzené o možnost hodnocení a nepříčítala se jim čtenost. V současné době jsou díky komentářům v článku „dlouhé“ verze nezbytné.

Odstraněn Mozilla Sidebar – pokud někdo tuto možnost postrádá, napište mi a budu to řešit 😉

To je asi zatím tak všechno…