S potěšením mohu vám čtenářům oznámit, že mezi stálé autory článků tohoto webu přibyla osobnost, jejíž jméno jste již jistě postřehli. Ano, je to Milan J. Kalinics, který se zapojil takovým způsobem, který zde nemá obdoby…. 🙂

Ptáte se jakým způsobem? Prostě a jednoduše: zahltil tento web spoustou kvalitních článků, jejichž vydání je již naplánováno. Takže např. sekce „Nástroje“ se řádně rozjíždí „Dobrem“ a rozhodně tím neskončí.

I když jsme v začátcích tohoto webu měli představu, že se budeme věnovat výhradně české BG scéně, dočkáte se také informací o zahraničních kapelách, neboť i tyto informace s vývojem bluegrassu jednoznačně souvisí. I toto je však důkazem, že se na zrání a vývoji BlueGrass CZ může podílet každý a nikdo se zde nebrání dobrým nápadům.

S naplánováním té spousty článků souvisí bohužel i jedna nepříjemná záležitost, a to odesílání informací o vydaných článcích. Registrovaní čtenáři, kteří odebírají tyto informace mailem, nebudou o těchto článcích informování, protože bohužel tento jinak vynikající „redakční systém“ není na tuto situaci připraven. Takže se za to tímto předem omlouváme.