Kapela G-runs ‘n Roses s radostí oznamuje, že přivítala do své základní sestavy vynikajícího multi-instrumentalistu, skladatele a zpěváka Ondru Kozáka. Ondra na postu kytaristy nahrazuje Ralpha Schuta, který přijal výzvu nahradit na pozici banjisty odcházejícího Michala Wawrzyczka.

Jelikož Ondra rovněž výborně ovládá housle a mandolínu, otevírá se kapele řada nových možností pro aranžování skladeb. V současné době se již připravují písně se dvěma kytarami nebo houslemi. Právě zdvojené housle by se měly stát jednou z nezaměnitelných předností nové sestavy G-runs ‘n Roses. Stálou sestavu uzavírají nevyzpytatelný houslista Martin Burza, precizní kontrabasista Tomáš Kubín a galantní mandolinista Milan Marek.

Nová sestava již začala koncertovat a intenzivně pracuje na obnově repertoáru pro letní festivalovou sezónu a nové CD, jehož vydání se plánuje na příští jaro.

Více informací o skupině, jejích členech, nahrávkách a termínech vystoupení najdete na nově spuštěných stránkách www.g-runs.com

Při této příležitosti bychom rádi osobně poděkovali Míšovi Wawrzyczkovi za šest let výborné muziky a hlavně za naše krásné společně zážitky! Přejeme Ti hodně štěstí jak v osobním, tak v hudebním životě! Ralph. Maťo, Tomáš a Milan.

Ralph