Milí přátelé, skvělá zpráva: máme pro vás pozvánku na největší světový svátek bluegrassu – Festival World of Bluegrass v USA, který se letos celý uskuteční virtuálně a může se ho zúčastnit každý, a to úplně zadarmo!

V sobotu 5. září 2020 v 10 hodin si nalaďte na Country radiu novou Čapek show, ve které vás na festival pozve samotný prezident IBMA Paul Schiminger z Nashvillu, který v rozhovoru velmi vyzdvihuje český bluegrass a jeho tradice i fanoušky.

Skutečně všechny hudební akce (koncerty, festival, slavnostní večer předávání cen IBMA) budou přístupné online. Stačí se jen zaregistrovat. Jak na to? Na stránce www.ibma.org je vpravo tlačítko „Tickets“, klikněte na něj a na další stránce si vyberete možnost Music Pass (0$) a kliknete na Register. Na další stránce si u možnosti General Admission zvolíte počet vstupenek a stisknete CheckOut, pak už jen vyplníte jméno a email a registrace Vám obratem přijde na Vaši adresu.

A až se budete dívat na předávání cen IBMA, držte palce! CD Doyle Lawson & Quicksilver Live in Prague, natočené na našem loňském pražském koncertě, které jsme spoluprodukovali, je nominované na cenu Album roku. CD je nominováno i na skladbu a gospel roku. (Samozřejmě je stále možné si CD u nás objednat a připomenout si skvělou atmosféru živého koncertu této legendy bluegrassu, než bude zase možné vidět naše hvězdy v Praze naživo).

S pozdravem, Iva Čapková a Rosťa Čapek