Do redakce BGCZ.net připlula informace o debutovém videoklipu známé české kapely Mlékojedi (The Milkeaters)… Video je neobyčejně zdařilé a rozhodně si zaslouží, aby bylo shlédnuto čtenáři tohoto portálu, i když nepochybuji, že jste jej viděli již na našem profilu na FB, kde je vám k dispozici též… Tady je vyjádření tvůrců a interpretů, včetně poděkování všem, kteří se na výsledku podíleli:

,,Waiting For The Sun“ tedy Čekání na slunce, je jedna z našich prvních plně autorských písní, která nám tak moc přirostla k srdci, že jsme se rozhodli k ní natočit náš první profesionální videoklip. Nebyla to lehká cesta, ale to nás nemohlo zastavit. A právě dnes je ten správný den na to, abychom hrdě klip vypustili do světa a nechali ho žít vlastním životem. Ale ještě než kliknete na odkaz níže, věnujte ještě pozornost našemu poděkování všem lidem, kteří se na tomto projektu podíleli, hlavně pak Tomáši Drdáckému za jeho nebývalou vstřícnost a profesionalitu. Všem moc děkujeme!

Náš dík patří: DOP / DIRECTOR: Tomáš Drdácký, CAST: Michaela Holla, Daniel Mavrov, Kačenka Peltrám Matějková, Tárik Hindawi, Dominika Skalková,Karolína Krézlová, Pavel Němec, Hana Vernerová, Jaroslav Verner, Ondra Verner, Karel Pavlíček, Jana Epikaridis, David Kraus, Matej Hořánek, Simona Vítková, Michal Fiala, Barbora Stejskalová, Nikola Růžičková, Adriana Ria Vašková, Loes van Schaijk, Jiří Novák, Libor Maděra, Kateřina Peltrámová, Vendula Machanská, Jan Michalovič, Václav Vaishaitl, SPECIAL THANKS: Showpark Davinchi, Petr Opičák Kešner, Pražská teplárenská a.s., Ing. Olga Drdácká, Hudební Divadlo Karlín, Horská chata Smědava, Lesy ČR, Pivovar Kaberna, CHKO Jizerské hory, Studio 192 Úsobí – Chris Schut, Mastering Engineer – Randy Merrill, B cam operator, Shubhranshu Chaudhary, DRON: Daniel Vagenknecht, CAMERA ASISTANT: Sára Willheimová, Ondřej Póč, David Řehořka, EDIT: Attila Kováč.

Jestli se vám bude klip líbit, napište nám to a prosíme, sdílejte odkaz, ať už přímo z YouTube nebo z FB. Udělá nám to obrovskou radost! Ať se vám všem dobře daří a přihlaste se na YouTube k odběru… Děkujeme, The Milkeaters – Petr Šolc, Petr Ježek, David Benda a Honza Bláha

A tady už slibované video