Přátelé, máme pro vás několik novinek, na které jste čekali. Bohužel je zveřejňujeme v těžké době, v situaci, která si zaslouží spíš činy než slova. Doufejme, že přijdou a že ruská invaze na Ukrajinu bude zastavena.

Rok 2022 pro nás začal novoročním rozhovorem Vladimíra Kroce s Rosťou Čapkem na Českém rozhlase Radiožurnálu. Pokud si ho chcete poslechnout, odkaz je zde

Oblíbenou Čapek show si konečně můžete poslechnout i z archívu. Country radio zprovoznilo Youtube kanál a my tam postupně přidáváme starší díly našeho pořadu. Najdete je zde

Premiéra nové Čapek show bude 5. 3. 2022 a hostem je kytarista Stephen Mougin, pravá ruka Sama Bushe v jeho Sam Bush Bandu.

Stále se nás ptáte, kdy bude další koncert – konečně pro vás máme odpověď. Zaškrtněte si v kalendáři úterý 17. května 2022 a těšte se na kapelu Midnight Run s výborným mandolinistou Sethem Mulderem.
Vstupenky začneme prodávat v polovině března, kdy vás tady budeme podrobně informovat v samostatné pozvánce s podrobnostmi.

Pokud nechcete hudbu jen poslouchat, ale také ji aktivně provozovat, nabízíme vám výborná trsátka a palce Bluechip, které používají ti nejlepší muzikanti na světě.

Těšíme se na setkání – třeba na koncertě v Pyramidě,
Iva a Rosťa Čapkovi

Ing. Ivana Čapková
Čapek Bluegrass & Jazz Instruments
tel. +420 603907416
iva@capek.us
www.capek.us