Přijměte pozvání k účasti na mandolínové dílně, která je tentokrát určena především pro začátečníky…

Kdy: 16. – 18. listopadu 2018
Kde: Boskovice

Cena: 1 500,- Kč

Dílna začne v pátek 16. listopadu už kolem 17:00 a bude věnována (věčným) začátečníkům. Témata: jak cvičit, jak vytvořit sólo (v rámci daného stylu), dále bude věnována improvizaci a jednotlivým stylům (country, folk, bluegrass, swing, klezmer, blues, jazz, choro).

Oba večery budou oblíbené „sejšny“. K vyzkoušení bude též několik výjimečných nástrojů.

Cena je bez jídla. Výuka bude tentokrát probíhat v prostředí k workshopu jako stvořeném. Moderní nové prostory – něco jako školka, několik místností, prostor pro jam, cvičení, spaní. Kuchyně k dispozici. Restaurací je v blízkém okolí několik. S přihláškami neotálejte. Konec workshopu bude v neděli 18. listopadu 2017 v 15:00 hodin.

S pozdravem Martin Krajíček
tentyny@gmail.com nebo tel.: 608 465 563

Martin Krajíček (1977), hráč na akustickou a elektrickou mandolínu, kytaru a čtyřstrunné banjo. Spolupracoval s orchestry Pražské komorní filharmonie, Filharmonie Brno, Národního divadla Brno a Městského divadla Brno. Jeho vlastní hudební styl a autorské skladby uvádí spolu s klavíristou a skladatelem Zdeňkem Králem v brněnské formaci KK Band. Tradičnímu bluegrassu se Martin naopak věnoval se skupinou Sunny Side.

Martin vystupuje také se sólovým programem, kde mimo jiné předvádí techniku duostyle, kdy je slyšet hráče dva, byť hraje jeden. Dále je jeho jméno spojováno s projekty sourozenců Ulrychových, cimbalisty Dalibora Štrunce a banjisty Svati Kotase. Je členem mexické skupiny Mariachi Espuelas, Jitka Šuranská trio a Cimbal Classic. Je členem projektu Beránci a vlci, který byl oceněn Andělem 2017.

Martin se jako studiový hráč podílel na řadě projektů. Zúčastnil se a své sólové skladby předvedl na mandolínovém sympoziu 2009 v Santa Cruz v Kalifornii. V současné době žije Martin v Boskovicích a pedagogicky působí na ZUŠ Boskovice. Martin studoval hudební vědu na Masarykově univerzitě v Brně.

http://www.myspace.com/martinkrajicek
http://bandzone.cz/martinkrajicek