První sobotu v září v pravé poledne ve vesničce Borovany v okrese Tachov odstartuje 39. ročník festivalu Bluegrass Marathon. Všichni zájemci o jam-sessiony jsou ale vítáni již od pátku na celonoční jamování, které se jako obvykle protáhne až do neděle. Občerstvení zajištěno rovněž non-stop od pátku do neděle, parkování i stanování zdarma přímo na návsi i v přilehlém okolí. Houbaři si mohou zpříjemnit víkend houbařením v okolních lesích. Těší se na vás 13 kapel!

Kde: Borovany, okres Tachov
Kdy: v sobotu 7. září 2019 od 12:00 do 24:00.

Zahrají vám:
Duel Bluegrass Band
Nudličky
Nová Sekce
Blackjack
Flastr
Imperial
Apple
Country Cocktail
Goodwill
Sunny Side
BlueGate
Womacklee
Handl

Spojení autem: z Plzně po silnici na Stříbro nebo po dálnici D5 směr Rozvadov, Exit 119 Benešovice, za obcí Skviřín (před Borem u Tachova) odbočit vlevo na Horšovský Týn, dále je cesta značena. Nemůžete to minout, silnice ve vsi končí a dál nevede !

Spojení vlakem: v minulosti hojně užívané vlakové spoje bohužel naše dráhy značně omezily, takže zbyl jediný přímý spěšný vlak „Český les“ z Plzně v 8:12 přes Stříbro (8:42) do zastávky Holostřevy (9:02) a pak pěšky asi 2,5 km lesem po neturisticky značené cestě do Borovan (cesta bude značena fleky žlutým sprejem).

Plakát, spojení do Borovan (okres Tachov), fotky a další info na www.bgmarathon.cz

Kontakt: Jaroslav „Fugas“ Uhlík / bgmarathon@seznam.cz

 

38. Bluegrass Marathon