Po loňském vydařeném 40. ročníku festival Bluegrass Marathon začíná již pátou dekádu! Jako vždy první víkend v září v malé vesničky Borovany v okrese Tachov je pro vás připraven sobotní 12ti hodinový maratón kvalitního bluegrassu na pódiu a rovněž očekávejte řadu tradičních non-stop jamů probíhajících od pátku až do neděle.

Parkování i stanování je možné přímo na návsi i v přilehlém okolí festivalu. Houbaři si mohou zpříjemnit víkend v okolních na houby bohatých lesích.

Sobota 4. 9. 2021 od 12:00 do 24:00 hod.

Cobblestone
Jumper Cables
Forget
Brzdaři
Frýda & Company
Monogram
Nová sekce
Goodwill
Flastr
COP
Sunny Side
Nugget (A)
Kvintet

Spojení autem: z Plzně po dálnici D5 směr Rozvadov, Exit 119 Benešovice, za obcí Skviřín (před Borem u Tachova) odbočit vlevo na Horšovský Týn, pak první odbočka vlevo, cesta dál bude značena. Nemůžete to minout, silnice ve vsi končí a dál nevede!

Spojení busem, vlakem, stopem: dle IDOSu v pátek v 16:20 pojede z autobusového nádraží v Boru přímý bus do Borovan (16:26). O víkendu bohužel přímo do Borovan nic nezajíždí. V sobotu jezdí jediný přímý spěšný vlak „Český les“ z Plzně v 8:12 do zastávky Holostřevy (9:03), ze které je to pěšky asi 2,5 km lesem do Borovan. Další možností je dojet vlakem či busem do Boru, poté dojít asi 2,5 km po silnici č. 200 směr Horšovský Týn ke křižovatce směr Kosov a Borovany a odtud si na zbývající 4,5 km stopnout nějakého BG fandu mířícího do Borovan.

Za webovky www.bgmarathon.cz se letos omlouváme, zatím nejsou aktualizovány.
Kontakt: Jaroslav „Fugas“ Uhlík / bgmarathon@seznam.cz