Vážení přátelé, zájem o koncert kapely Russell Moore & IIIrd Tyme Out je obrovský, a proto jsme se rozhodli, že na oba koncerty mimořádně přidáme ještě několik vstupenek. Budou „ke stání“ – kdo zná sál, ví, že po obou stranách jsou široké schody pokryté kobercem, na kterých se dá stát, ale případně i sedět. Pokud o vstupenky máte zájem, od pondělí 2. prosince 2019 si je můžete objednat (za 390,- Kč) na iva@capek.us

Russell Moore & IIIrd Tyme Out

Jediné dva evropské koncerty této výborné kapely se konají v sobotu 8. února 2020 (od 17:00 a 20:30 hod.) na obvyklém místě v hotelu Pyramida v Praze 6 (sál Dlabačov).

Máme pro vás ještě jednu úžasnou zprávu, CD Doyle Lawson & Quicksilver Live in Prague, které jsme vydali z našeho lednového koncertu, bylo minulý týden nominováno na Grammy! Je to poprvé v dějinách české bluegrassové (a nejen bluegrassové) scény, kdy se něco podobného podařilo.
Zde odkaz na článek v magazínu E15, který o nominaci informuje

Pokud cédéčko ještě nemáte, neváhejte a objednejte si je na iva@capek.us
Je to zároveň tip na skvělý vánoční dárek!

Další informace o koncertu i o CD najdete na www.capek.us

Pokud byste se chtěli na koncert ubytovat v hotelu Pyramida, použijte tento odkaz, měl by Vám zaručit nejlepší možnou cenu pokoje: Promolink bude funkční do 15. ledna 2020. Sleva funguje i po zadání kódu CAMP-CAPEK2020 do pole „promo kód“ na webu hotelu OREA Pyramida.

Iva a Rosťa Čapkovi