Srdečně vás zveme do Divadelního klubu v Poličce na již 13. Večer akustické hudby, který se odehraje 27. dubna 2024 od 18.30 hod.

Zahrají:

The Vacuum Ball
Kapela Vacuum Ball vznikla v roce 2016 jako oldimeové trio Báry Preisslerové (kytara, zpěv), Vojty Noska (housle zpěv) a Zdenka Roha (banjo, zpěv). Během následujících let a několika změn v obsazení vykrystalizovala současná čtyřčlenná sestava původní trojice spolu s basistkou a zpěvačkou Blankou Preisslerovou. Převzaté i vlastní folkové i jiné hity přepracovávala kapela do svého soundu, který zahrnuje pod název stylu Americana. Co nehrají jiní, od nich můžete slyšet, kapelní motto zní jasně: “Kde je vakuum, my máme bál”

https://www.youtube.com/live/Ay7l-YJNB4c?feature=shared

The Jumper Cables
The Jumper Cables se sešli, aby společně dělali muziku. Na své akustické nástroje vytvářejí přesvědčivé a silné aranže vlastních i cizích skladeb. Členové kapely jsou Michal Wawrzyczek hrající na pětistrunné banjo, Tomáš Juřena na akustickou kytaru, Lukáš Rytíř na kontrabas a Michal Kunc hrající na mandolínu. Jejich první album Miner´s Daughter vyšlo v roce 2015. Od té doby píší nové písně a hrají je lidem po celé Evropě.

https://www.youtube.com/live/eArnN3OmUEY?feature=shared

Svatá Voda
Better than SEX, better than DRUGS; ROCK ‚N ROLL by Svatá Voda!
Chris – guitar (Jihlava), Dave – Bass (Brno)

https://youtu.be/HtZW5MsTlAI?feature=shared