Vážení přátelé evropského bluegrassu, po úspěchu a pozitivní zpětné vazbě ze dvou předchozích ročníků Evropského Bluegrassového Summitu v německém Bühlu EBMA (European Bluegrass Music Asociaciation) opět s uspokojením potvrzuje, že přípravy ke konání 3. Evropského bluegrassového summitu o víkendu 18. – 20. února 2011 již byly dokončeny.

Tato událost je plně podporována IBMA (International Bluegrass Music Asociaciation) jako hlavní a účinný nástroj dalšího sblížení evropské bluegrassové scény a nalezení způsobů, jak splnit cíle stanovené při předchozích setkáních. Události se zúčastní oficiální zástupce IBMA Dwight Worden, který byl zvolen svými kolegy do druhého funkčního období jako zástupce asociací v představenstvu IBMA loni v létě.

3. Evropský bluegrassový summit bude opět velkoryse hostit město Bühl, které poskytuje zdarma kompletní konferenční zařízení a infrastrukturu. Letos bude sobotní koncert větší, s třemi kapelami, kterými oslavíme 10. výročí EBMA.

Stejně jako v předchozích letech zveme návštěvníky ze všech koutů Evropy. Způsob dopravy, strava a ubytování jsou v plné odpovědnosti a na vlastní náklady účastníků. Summit bude omezen na 50 delegátů a včasná rezervace je doporučena.

Pomozte nám laskavě tuto informaci šířit mezi lidmi, o nichž si myslíte, že by se měli tohoto summitu zúčastnit, tím, že:

  • budete šířit tento návrh tak, jak je uveden v tomto e-mailu, mezi lidmi, o nichž víte, že se zajímají o dění v evropském bluegrassu.
  • vyplníte online registrační formulář na www.ebma.org anebo odpovíte na tento e-mail s uvedením svého jména, vaší ochoty zúčastnit se, a koho zastupujete (tj. asociaci, kapelu, firmu nebo jednotlivce atd.). Prosím, pošlete své odpovědi do 14.prosince 2010 na admin@ebma.org.
  • Pokud vy nebo vaše společnost či organizace jsou schopny sponzorovat část tohoto summitu, byli bychom velmi vděční, pokud byste nás mohli kontaktovat. Jakákoliv finanční podpora je vítaná. Na oplátku je zde pro vás mnoho příležitostí pro vaši inzerci před, během a po události!

S pozdravem
Angelika Torrie
Předsedkyně European Bluegrass Music Association