Vážení zákazníci firmy Lyra, jak jste si jistě všimli, v nabídce našeho e-shopu nejsou v poslední době žádné nové tituly na CD nebo DVD…

Je to způsobeno tím, že některé vydavatelské firmy v USA byly prodány a přímo již svoje produkty za původní ceny nenabízejí a některé dodavatelské firmy ukončily ke konci loňského roku svoje podnikání.

V současné době pozorně sledujeme, jak se bude nadále vyvíjet situace na trzích v USA a věříme, že se nám v nejbližší době podaří uzavřít smlouvy s novými dodavateli. S velkou pravděpodobností se ale bohužel asi naplní naše obava, že některé nahrávky budou již trvale nedostupné.

Chceme vás tímto upozornit, že v našem e-shopu máte ještě možnost zakoupit tituly, které už v současné době jiní prodejci nenabízejí a které jinde neseženete. Jsou to jedny z posledních kusů na trhu za příznivé ceny. V našich slevových akcích nabízíme CD za bezkonkurenčně nejnižší cenu vůbec.

Pravidelné slevové akce budeme i nadále zveřejňovat na titulní straně našeho e-shopu a také o nich budeme informovat naše zákazníky prostřednictvím mailů, pokud nám k tomu dali nebo dají svolení.

Veškeré zboží, které je nyní v e-shopu uvedené, máme skladem.

Hana Sacká, Luděk Sacký a firma Lyra z Lomnice nad Popelkou
obchod@lyra.cz
www.lyra.cz

Luděk Sacký