…aneb pár nových drbů….!

Taverna: Nejmenovaný člen kapely Taverna si konečně pořídil brýle a poslední dobou, je možno ho téměř každý pátek zastihnout v prostějovském Countrybaru , jak v rámci tzv. „Mírových pátků“ s novými brýlemi na nose a kytarou v ruce, za vydatného povzbuzování svých fanoušků, přezpívává z country a folkových zpěvníků, hity typu Modřínů háj… Dodáme ještě, že mu to jde skvěle.

Wobčas jsme mohli zaslechnout 31.12 2005 v živém koncertu na českém rozhlase.Tedy, mohli zaslechnout je silný výraz, protože po moderátorsky zdařilém komentáři: „a teď si poslechneme kapelu Wobčas“…nám začali prozpěvovat Blackmore….

Minaret: Šíří se zvěsti o tom že Minaret chystá další CD. Dokonce bylo vypozorováno, že leader kapely RaCeK, vystěhoval svoji rodinu z domu, aby ho následně mohl přestavět na studio, ve kterém se deska natáčí.

BlueGate: Prozrazeni !!! V kapele je pouze jeden muž ! Na vysvětlenou dodávám: ta Plha, ta Šiška, ta Líba a ten Ilon 🙂

Roll’s Boys vyměnili mandolinistu. Původního Jiřího Hebkého zvaného Kukátko měli všichni moc rádi, ale nic platno, ten nynější Eda Kryštůfek toho zřejmě umí víc. Mají ho více jak měsíc a velmi si ho hýčkají…

FlashBack čeká křest nového alba, ke kterému kapela rozjela obrovskou a nákladnou propagační smskovou kampaň a stejně jako v případě nedávného úspěchu v hitparádě Bonanza na CountryRadiu, protože se neočekává, že by jejich konkurenti Ledecký či AG Flek, vyvíjeli podobnou aktivitu jako zmiňovaný FlashBack..

Nové sekci je nový kytarista. Jmenuje se Vláďa Kopecký, je mu 39 let a je odněkud ze středních čech. Přesné místo samozřejmě tajíme. Začlenil se jak výškou, smyslem pro humor tak i uměleckým vystupováním….

Křeni: Proslýchá se, že partička Křenů a Goodwillů pořídila na Silvestra svému basákovi těžkou salonní špičku. Zajímavé na tom je, že se zdál být neopitelným. Společné řádění si užili v campu v Rožnově pod Radhoštěm. Krom toho, banjista Křenů má nové banjo Gibson RB250 z r.1955 a chystá se s ním na v srpnu na Maďarský BG festival, kde hráli už BlackJack a Roll’s Boys…

Petr Brandejs Band: Stojí za zmínku, že PBB natáčí taktéž novou desku s pracovním názvem Triple Trouble a budou tam půl napůl vlastní a převzaté věci a něco málo i česky.

Fragment se nám rozpadá ! V kuloárech se šušká, že odešel Tomáš Juřena i Richard Cíferský, Jana se vdává do Ameriky a Milan Marek se prý taky žení…

A ještě jednou FlashBack !
Rozrostl o dalšího člena a to ženského pohlaví. Je bezesporu nejhezčí členkou kapely, jmenuje se Anička Pethsová a narodila se 12.12 2005 v  7.00 hodin. Snad se i jejích výkonů dočkáme co nevidět. Tedy jestli jí tatínek Ondra svěří banjo… Blahopřejeme