Aktualizováno… Mrňous se jmenuje Juno Fleck, 2,6 kila celkem včetně prstýnků a bez kapodastru. Nechtěl jsem být za porodní drbnu, ale když už jsem tu superčerstvou informaci zachytil, snad to někoho zaujme…

Belova manželka Abigail přivedla mimino na svět v neděli (19. 5.) před půlnocí nashvillského času. Všechno šlo hladce, tatík u toho nebyl, zrovna v té chvíli vystupoval. Synek bude asi trochu sledované dítě, vzhledem k tomu, že oba rodiče jsou známí hráči na banjo. Někteří blogeři toho hned využili ke vtípkům a hlásili, že novorozenec už devět hodin po svém příchodu obstojně zvládal ten pověstný Cripple Creek. Na facebooku Bely nebo Flecktones je možné vidět i fotku mimina. První zpráva od Bely zde:
https://www.facebook.com/belafleckbanjo/posts/375046549279352

Pro dobrou náladu ve zbytku týdne si můžeme pustit Velkého Flecktouna třeba ve skladbě Sinistr Ministr, jak ji hrál vloni na festivalu Mountain Jam s původní sestavou Flecktones:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w9XDUBDMNuk
Zvlášť dobré cviky tu předvádí s basovkou Victor, nepřehlédněte! And do not try this at home!

PS: Trefný je hned ten první koment pod videem: Victore – nemohl by ses aspoň dívat na basu a předstírat, že i pro tebe je to místy těžké?