Aktualizováno 7. 7. 2013: Původní text upozornění (viditelný po zobrazení celého článku) považujte za bezpředmětný, neboť pořadatelé otevřených brněnských jam sessionů rozhodli, že stávající místo konání zůstane zachováno. Přesné místo i termíny brněnských open jamů sledujte nadále zde na BGCZ.net v kalendáři akcí…

Po aktualizaci již neplatný text: Pozor, jamík je vždy v úterý (většinou čtvrtý týden v měsíci) teď od 18.00 hodin. A vzhledem k tomu, že přicházejí letní měsíce, přesouváme se ven. Jamík se bude konat v restauraci Na Vzpírárně v Obřanech.

Restauraci najdete na ulici Mlýnské nábřeží 9 vedle obřanské Sokolovny. Je to za vodou kousek od železničního mostu nad konečnou tramvaje. Doprava tramvají č. 4 směr Obřany až na konečnou (pozor, některé tramvaje č. 4 mají konečnou již v Maloměřicích).  Z konečné tramvaje přejdete na druhou stranu řeky po lávce, zahnete doleva pod železniční most a po pravé straně před Sokolovnou vejdete do branky.

Jde to i autobusem č. 75 (například ze Staré Osady ve směru na Obřany resp. Bílovice nad Svitavou), ale to pak musíte vysednout na zastávce Hlaváčova (první zastávka po přejezdu mostu přes Svitavu u staré Mosilany), kousek se vrátit, odbočit doleva a kolem obřanského mlýnu a pak kolem vody dozadu. Hospoda je pak po levé straně za Sokolovnou.

Točí tam Rychtáře a Svijany. Určitě nějaké nealko. Mají tam i udírnu, ale udí až od pátku. Tak ahoj a čus grass, těšíme se na všechny, kdo přijdou.

Jirka Musil