Milan J. Kalinics

Vytvořené odpovědi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Hledání článků #10697

  Našli jsme zřejmě určité řešení… Pravda, není dokonalé, ale snad některým čtenářům webu orientaci v hojně čtených příspěvcích ze staré verze usnadní.

  Založíme další rubriku „TOP články“, kam bude možné duplicitně vkládat články z ostatních rubrik (bude tedy možné je filtrovat jak v původním zařazení, tak v nově založené rubrice). Tam umístíme články s vysokou čteností ve staré verzi webu. U seriálů (například u seriálu „Jak udělat festival“) bude v rubrice TOP článků umístěn pouze první díl, na ostatní díly pak budou aktivní odkazy v zápatí článku (dole). Rubriku zpřístupníme až v okamžiku, kdy v ní bude na výběr dostatečný počet příspěvků.

  Pokud budete sami cítit potřebu, aby zde byl umístěn některý ze článků, ke kterému se častěji vracíte, napište nám tento požadavek buď sem do fóra nebo do redakční pošty. Budeme se vám snažit vyhovět.

  Možná najdeme později elegantnější řešení. Pokud ano, budeme vás po realizaci informovat.

  odpověď na: Hledání článků #10230

  Ze starého webu se přeneslo všechno, až na pár nepodstatných drobností, pokud je mi známo… Nepřenášel se ale archiv pozvánek, to je samozřejmé. Je pravda, že vyhledávání starších příspěvků je zatím nepříliš komfortní, snad se časem webmasterovi podaří přijít na nějaký způsob, jak to návštěvníkům usnadnit.

  Vyhledávání prostřednictvím lupy samozřejmě možné je, ale obtížně se hledá výraz, který by vyfiltroval buď přímo konkrétní článek nebo množinu článků s hledaným obsahem. Obvzlášť, pokud návštěvník neví, co konkrétně v nabídce článků z více než třináctileté dosavadní existence webu je. Zatím tedy asi tak, fundovanější odpověď nejsem v současné době schopen poskytnout…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)